• Telefon 0262 325 48 72
  • info@sarturturizm.com
  • Yenişehir Mah. Şehit Ender Güven Sok. 57 İzmit, Kocaeli
Sartur

Sartur Turizm; 1988 yılından bu güne sektördeki inancını hiç kaybetmedi. Sahip olduğu değerleri yıllardır koruyan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, farklı hizmet anlayışı sunan ve çözüm üreten yapısıyla, daha uzun yıllar heyecanını ve inancını kaybetmeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Hepsi yeni model Gps'li, klimalı geniş araç filosuyla gerek kiralama , gerek yurtiçi yurtdışı turları, gerekse personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında hizmet veren Sartur Turizm; eğitimli personeli ile tam hizmet anlayışını geliştirmiştir.

Bu amaca yönelik çalışmalara önem veren Sartur Turizm, ilgili olduğu alanlardaki teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

M

Misyon

Yerel ve küresel müşterilerimize, yaratıcı ve yenilikçi anlayış ile hızlı, güvenilir, sürekli, ekonomik çözümler sunarak, fark yaratmalarını sağlamak.
V

Vizyon

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, değerlerine ve vizyonuna inanan profesyonelleri ile hizmet alanlarımızda standart belirleyen bir firma olmaya devam etmek.